Bez ograničenja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U kožnoj haljini na doček

Ići dole

U kožnoj haljini na doček Empty U kožnoj haljini na doček

Počalji od Tornado 2010-12-28, 14:45

U kožnoj haljini na doček 103390_svirena7_f


Naša istaknuta kreatorka Irena Grahovac, čiji su modni pečat bunde i modeli od kože, za naše čitateljke predložila je dve svečane kombinacije - za mlađe i starije dame - koje mogu da obuku kada krenu na doček Nove godine. Večna crna haljina i dobre salonke uvek su na prvom mestu, ali to naravno zavisi od senzibiliteta osobe. Da biste bili u trendu ove sezone, najbolje je da kreacija koju ćete poneti te večeri bude od streč kože umesto od čipke ili satena.

- Šta god ja rekla, žene će se obući po svom nahođenju. Nemam nikakav uticaj - kaže s osmehom Irena. Ona ipak glasa za neku svedenu kombinaciju.

- Za svečane prilike nisam baš pristalica boja. Ne mogu isto da preporučim devojci od 16 i dami od 45 godina. Za devojke predlažem modele od streč kože koja je mat, diskretna, nosiva i apsolutni je hit u svetu. Napravljena je tako da se nalepi na likru i postane vrlo rastegljiva. Pripadnicama nežnijeg pola mlađe generacije predlažem kožne pantalone, košulju, dobre sandale sa otvorenim prstima i komad nakita. Ja to ne bih mogla da obučem jer nemam te godine, pa zato starijim damama predlažem lepu crnu haljinu koja je večna, dobre salonke i neki detalj u kosi poput stilizovane tokice, pera ili šnale, a može i bunda preko. To je urbani beogradski izgled. Naša prestonica je uvek ličila na Njujork i mislim da je to pun pogodak - kaže Irena koja je u svom novom autlet butiku u centru Beograda predstavila i nekoliko svojih odevnih kombinacija koje dame mogu poneti u najluđoj noći.

- Moje haljine su upotpunjene masivnim ukrasima u obliku cveta ili nakitom u kombinaciji kože i metala, a rajsferšlusi su korišćeni kao detalj koji ove modele čini još efektnijim. Sa ovakvim stajlingom definitivno ćete biti zapaženi gde god da se pojavite. Uz haljine sam kombinovala kratke bunde od jagnjećeg krzna sa kragnom od lisice ili rakuna - objašnjava Irena. Ona predlaže mladim devojkama koje neguju uniformisani izgleda da se oslobode i poslušaju intuiciju kad je kombinovanje garderobe u pitanju.

- Modna industrija je postala prilično uniformna, pa u ponudi ne možemo da nađemo nešto što se potpuno razlikuje od drugih. Ako obučemo nešto što drugi nemaju, plašimo se da se ne uklapamo. Ko god pokuša da malo odskoči, postane sankcionisan i to je kukavičluk. Finansijska kriza je ogromna i ne možemo da idemo u korak sa svetom. Ali, devojkama uvek kažem da se oslobode, da slede svoj stil i svoj instinkt - kaže uspešna kreatorka koja će uskoro jedinstven beogradski stil prikazati u svojim prodajnim objektima u Luksemburgu, Hamburgu i Berlinu.

- Tamo nema ovakve robe i vreme je da i u Evropi promovišem stil naše prestonice za koji mislim da će odlično proći jer se klima promenila i prilično je zahladnelo - zaključuje Irena. Za svečane prilike nisam baš pristalica boja, poručuje modna kreatorkaCrna uska kožna haljina i visoke štikle su sve što vam je potrebno za dobar izgled .
Tornado
Tornado
Admin
Admin

Broj poruka : 13254
Datum upisa : 04.09.2010

https://nisam-tu.4umer.com

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu