Bez ograničenja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Net prijateljstva?

4 posters

Ići dole

Net prijateljstva? Empty Net prijateljstva?

Počalji od medena 2010-10-09, 02:56

Da li verujete u net prijateljstva?

Da li ste stekli neke prijatelje preko interneta?



Kakva su vaša iskustva ?
medena
medena
Admin: dobrica
Admin: dobrica

Broj poruka : 14227
Datum upisa : 04.09.2010
Lokacija : N.B.K.

https://nisam-tu.4umer.com/forum.htm

Nazad na vrh Ići dole

Net prijateljstva? Empty Re: Net prijateljstva?

Počalji od Gost 2010-10-09, 07:16

Ne stizem danas ali cu sutra malo opsirnije na ovu temu...obecavam... osmehh

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Net prijateljstva? Empty Re: Net prijateljstva?

Počalji od Ana 2010-11-09, 14:09

Vjerujem u net prijateljstva i da jesam stekla prijateljicu mislim za cijeli zivot bilo neta ili ne tako da iskustvo je savrseno ona je moja legenda ljubbbbb
Ana
Ana
Moderatori
Moderatori

Broj poruka : 1007
Datum upisa : 07.10.2010
Godina : 42

Nazad na vrh Ići dole

Net prijateljstva? Empty Re: Net prijateljstva?

Počalji od Dita von Teese 2010-11-09, 22:14

I Bog stvori virtuelne prijatelje.. Net prijateljstva? 1440 Net prijateljstva? 32875
Dita von Teese
Dita von Teese
Administratorka Dita
Administratorka Dita

Broj poruka : 6059
Datum upisa : 12.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Net prijateljstva? Empty Re: Net prijateljstva?

Počalji od Dita von Teese 2010-11-09, 22:38

Inace bez zajebancije,za zlog k.... poput mene,virtuelni prijatelji su dusu dali.U rl zivotu nisam previse druzeljubiva,iz nekog razloga ljudi me smaraju,i najcesce mi se penju na k. E tu stupaju na scenu virtuelni prijatelji.Kao i u rl,ispostavilo se da ni u vl nisam jako druzeljubiva,i otkako sam na netu stekla sam samo jednog prijatelja:C mena.Malo li je!??Jedan ali vredan!Ali ne lezi vraze..onda su na scenu stupili Ana,Pass,Bleky,Tornado,Ary..i ostali da ih sad ne nabrajam pojedinacno..i to su ljudi koje sam ja istinski zavolila,bez obzira sto o njima ne znam skoro nista,nema veze..cinjenica je da im se istinski obradujem,da me razvesele,nasmiju.. i sta vise covek da ocekuje!???Meni je to sasvim dovoljno..ja vise od ljudi i ne ocekujem!
Dita von Teese
Dita von Teese
Administratorka Dita
Administratorka Dita

Broj poruka : 6059
Datum upisa : 12.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Net prijateljstva? Empty Re: Net prijateljstva?

Počalji od medena 2010-11-10, 03:51

Dita von Teese ::Inace bez zajebancije,za zlog k.... poput mene,virtuelni prijatelji su dusu dali.U rl zivotu nisam previse druzeljubiva,iz nekog razloga ljudi me smaraju,i najcesce mi se penju na k. E tu stupaju na scenu virtuelni prijatelji.Kao i u rl,ispostavilo se da ni u vl nisam jako druzeljubiva,i otkako sam na netu stekla sam samo jednog prijatelja:C mena.Malo li je!??Jedan ali vredan!Ali ne lezi vraze..onda su na scenu stupili Ana,Pass,Bleky,Tornado,Ary..i ostali da ih sad ne nabrajam pojedinacno..i to su ljudi koje sam ja istinski zavolila,bez obzira sto o njima ne znam skoro nista,nema veze..cinjenica je da im se istinski obradujem,da me razvesele,nasmiju.. i sta vise covek da ocekuje!???Meni je to sasvim dovoljno..ja vise od ljudi i ne ocekujem!

Net prijateljstva? 58710 Ditaaa I Love you
medena
medena
Admin: dobrica
Admin: dobrica

Broj poruka : 14227
Datum upisa : 04.09.2010
Lokacija : N.B.K.

https://nisam-tu.4umer.com/forum.htm

Nazad na vrh Ići dole

Net prijateljstva? Empty Re: Net prijateljstva?

Počalji od bubamara 2010-11-10, 11:56

Na mrezi sam tek/vec 4 godine. Verujem u prijateljstvo zapoceto na ovaj nacin. Na samom pocetku mog boravka ovde upoznala sam dve osobe za koje sada, sa sigurnoscu mogu da kazem da su moje prijateljice za ceo zivot.
bubamara
bubamara

Broj poruka : 167
Datum upisa : 07.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Net prijateljstva? Empty Re: Net prijateljstva?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu