Bez ograničenja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Modni saveti: Kako se pravilno obući u svakoj prilici?

3 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Modni saveti: Kako se pravilno obući u svakoj prilici? Empty Modni saveti: Kako se pravilno obući u svakoj prilici?

Počalji od Tornado 2010-10-24, 21:48

Svima se može desiti da pogreše, čak i onima koji su spremni da sate i sate provedu listajući modne magazine, kako bi se informisali o aktuelnim modelima, bojama, kombinacijama... Jednostavno, možete napraviti modni „kiks" čak i ako u ormaru imati „must have" sezonske komade odeće, jer treba znati šta se nosi u kojoj prilici. Za čitateljke portala lepote i zdravlja, stilista Srđan Vekić, govori o modnom bontonu.

Modni saveti: Kako se pravilno obući u svakoj prilici? Pravinoobuci2

Dnevno odevanje:
Dnevno odevanje ima vremensku odrednicu koja traje od kasnog jutra do 18 h, a u zavisnosti od prilike i trenda sastoji se od kombinacija svih odevnih elemenata, uključujući i aksesoare. Bitno predznanje - prekratka i preduga odeća nisu dobri partneri za ovaj vremenski interval.

Modni saveti: Kako se pravilno obući u svakoj prilici? Pravinoobuci1

Večernje odevanje:

Bontonski posmatrano, vremenska odrednica je od 18 h. U odnosu na godine, trend i priliku pruža više mogućnosti. Ono što nije preporučljivo preko dana, sada je dozvoljeno: koktel haljine, efektne toalete (ramena, leđa i dekolte postaju središte pažnje). Ukoliko se teži trendovski - atraktivnom imidžu, na raspolaganju su džins, zanimljivi topovi, tunike i kratke haljine (što smo bliži ponoći), a sve to može biti dekorisano kamenjem i atraktivnim aksesoarom.

Modni saveti: Kako se pravilno obući u svakoj prilici? Pravinoobuci5

Šoping:
U današnje vreme šoping postaje globalna društvena aktivnost, koju karakterišemo odevanjem. Za to vam nije potreban autfit kao za modnu pistu, već jedna casual, udobna, ležerna i interesantna kombinacija, sa obućom koja omogućava neprekidno hodanje. Nije mudro nositi previše usku odeću i visoke potpetice, kao ni veštačke materijale. Imajte na umu gde ste krenuli, pa shodno tome odeću prilagodite sloju i mestima po kojima ćete se kretati.

Modni saveti: Kako se pravilno obući u svakoj prilici? Pravinoobuci4

Restoran:
Zavisno od tipa restorana, odevanje je za nijansu fleksibilnije. Doba dana je bitan faktor u odnosu na koji se planira odevanje. Prekratke i previše dekoltirane stvari nisu za restoran, baš kao ni šorts i teksas jakna (osim ako je u pitanju junk-food). Jednostavnost je zakon koji treba slediti. Neka vas ljudi iz vašeg okruženja primete po stilu, a ne po napadnoj odeći u maniru cirkuske igračice. Vaše prisustvo u restoranu ne bi smelo da izazove osećaj neprijatnosti kod ostalih gostiju.

Modni saveti: Kako se pravilno obući u svakoj prilici? Pravinoobuci3

Jutarnja kafa - van kuće:
Letnje jutro i devojke u haljinama svetlih i veselih boja, prozračnih i laganih materijala, čine neponovljiv prizor! Izbor jutarnje odeće treba da asocira na besprekornost, svežinu i čistoću. Ukoliko odeća ima kragne ili manžetne, one moraju biti savršeno čiste i ispeglane. Jutarnje odevanje zasniva se na stavu - jednostavnost odevanja je imperativ! Dakle, svila i saten nisu materijali koje treba nositi u ranim prepodnevnim časovima, ali pamuk, viskoza, kao i materijali protkani vunom jesu. Šire pantalone koje imaju pad, romantične haljine, kardigan u sivim tonovima (ovosezonski hit), ravne čizme, baletanke, velike naočare za sunce, diskretan aksesoar i sasvim malo mejkapa, osnovna su preporuka.

Izvor


Poslednji izmenio Tornado dana 2010-10-24, 22:06, izmenjeno ukupno 1 puta
Tornado
Tornado
Admin
Admin

Broj poruka : 13254
Datum upisa : 04.09.2010

https://nisam-tu.4umer.com

Nazad na vrh Ići dole

Modni saveti: Kako se pravilno obući u svakoj prilici? Empty Re: Modni saveti: Kako se pravilno obući u svakoj prilici?

Počalji od Dita von Teese 2010-10-24, 22:02

Ova prva kombinacija je moja svakodnevna varijanta! Modni saveti: Kako se pravilno obući u svakoj prilici? 665585
Dita von Teese
Dita von Teese
Administratorka Dita
Administratorka Dita

Broj poruka : 6059
Datum upisa : 12.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Modni saveti: Kako se pravilno obući u svakoj prilici? Empty Re: Modni saveti: Kako se pravilno obući u svakoj prilici?

Počalji od Alex 2010-10-24, 22:06

I moja kad nisam u skoli.
Alex
Alex
Žena-Zmaj
Žena-Zmaj

Broj poruka : 2387
Datum upisa : 07.09.2010
Lokacija : U dubokoj pećini

Nazad na vrh Ići dole

Modni saveti: Kako se pravilno obući u svakoj prilici? Empty Re: Modni saveti: Kako se pravilno obući u svakoj prilici?

Počalji od Dita von Teese 2010-10-24, 22:16

U tome mi je najudobnije..jedino sto ja nosim ugg cizme,i svetliju boju farmerica.Tamne ne volim.
Dita von Teese
Dita von Teese
Administratorka Dita
Administratorka Dita

Broj poruka : 6059
Datum upisa : 12.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Modni saveti: Kako se pravilno obući u svakoj prilici? Empty Re: Modni saveti: Kako se pravilno obući u svakoj prilici?

Počalji od Tornado 2010-10-24, 22:17

meni onako odelce super stoji, samo ne nosim to često...
Tornado
Tornado
Admin
Admin

Broj poruka : 13254
Datum upisa : 04.09.2010

https://nisam-tu.4umer.com

Nazad na vrh Ići dole

Modni saveti: Kako se pravilno obući u svakoj prilici? Empty Re: Modni saveti: Kako se pravilno obući u svakoj prilici?

Počalji od Dita von Teese 2010-10-24, 22:18

Bogami kad se preselis kod Mihe moraces da nosis odelca..pozdravi se sa trenerkama! Modni saveti: Kako se pravilno obući u svakoj prilici? 32875
Dita von Teese
Dita von Teese
Administratorka Dita
Administratorka Dita

Broj poruka : 6059
Datum upisa : 12.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Modni saveti: Kako se pravilno obući u svakoj prilici? Empty Re: Modni saveti: Kako se pravilno obući u svakoj prilici?

Počalji od Tornado 2010-10-24, 22:21


ee a stavrno baš elegantno stoji, nema šta...

dobije čovek odmah drugu dimenziju.. superr
Tornado
Tornado
Admin
Admin

Broj poruka : 13254
Datum upisa : 04.09.2010

https://nisam-tu.4umer.com

Nazad na vrh Ići dole

Modni saveti: Kako se pravilno obući u svakoj prilici? Empty Re: Modni saveti: Kako se pravilno obući u svakoj prilici?

Počalji od Dita von Teese 2010-10-24, 22:22

Pa naravno..
Dita von Teese
Dita von Teese
Administratorka Dita
Administratorka Dita

Broj poruka : 6059
Datum upisa : 12.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Modni saveti: Kako se pravilno obući u svakoj prilici? Empty Re: Modni saveti: Kako se pravilno obući u svakoj prilici?

Počalji od Tornado 2010-10-24, 22:25


a zamisli kakav je tek ugođaj kad se skida to odelce..

i to onako energično.. osmeh
Tornado
Tornado
Admin
Admin

Broj poruka : 13254
Datum upisa : 04.09.2010

https://nisam-tu.4umer.com

Nazad na vrh Ići dole

Modni saveti: Kako se pravilno obući u svakoj prilici? Empty Re: Modni saveti: Kako se pravilno obući u svakoj prilici?

Počalji od Dita von Teese 2010-10-24, 22:30

Tornado..ja takve stvari ne zamisljam..ja ih gledam pred svojim ocima.. Modni saveti: Kako se pravilno obući u svakoj prilici? 582450
Dita von Teese
Dita von Teese
Administratorka Dita
Administratorka Dita

Broj poruka : 6059
Datum upisa : 12.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Modni saveti: Kako se pravilno obući u svakoj prilici? Empty Re: Modni saveti: Kako se pravilno obući u svakoj prilici?

Počalji od Alex 2010-10-24, 22:31

To cu da vidim kakav je osecaj !
Alex
Alex
Žena-Zmaj
Žena-Zmaj

Broj poruka : 2387
Datum upisa : 07.09.2010
Lokacija : U dubokoj pećini

Nazad na vrh Ići dole

Modni saveti: Kako se pravilno obući u svakoj prilici? Empty Re: Modni saveti: Kako se pravilno obući u svakoj prilici?

Počalji od Tornado 2010-10-24, 22:32

Dita von Teese ::Tornado..ja takve stvari ne zamisljam..ja ih gledam pred svojim ocima.. Modni saveti: Kako se pravilno obući u svakoj prilici? 582450

u izlogu??.. osmeh
Tornado
Tornado
Admin
Admin

Broj poruka : 13254
Datum upisa : 04.09.2010

https://nisam-tu.4umer.com

Nazad na vrh Ići dole

Modni saveti: Kako se pravilno obući u svakoj prilici? Empty Re: Modni saveti: Kako se pravilno obući u svakoj prilici?

Počalji od Dita von Teese 2010-10-24, 22:38

Tornado ::
u izlogu??.. Modni saveti: Kako se pravilno obući u svakoj prilici? 35838
Postoji izlog gde se muskarci u zrelim godinama energicni skidaju???????? Modni saveti: Kako se pravilno obući u svakoj prilici? 269366
Gde je to da idem istog momenta???? Modni saveti: Kako se pravilno obući u svakoj prilici? 948274
Dita von Teese
Dita von Teese
Administratorka Dita
Administratorka Dita

Broj poruka : 6059
Datum upisa : 12.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Modni saveti: Kako se pravilno obući u svakoj prilici? Empty Re: Modni saveti: Kako se pravilno obući u svakoj prilici?

Počalji od Tornado 2010-10-24, 22:40


uhh bre grofice ..gde ćeš, ti si žena pred udaju, kakvi te izlozi, i skidanje spopali.. uhhhh
Tornado
Tornado
Admin
Admin

Broj poruka : 13254
Datum upisa : 04.09.2010

https://nisam-tu.4umer.com

Nazad na vrh Ići dole

Modni saveti: Kako se pravilno obući u svakoj prilici? Empty Re: Modni saveti: Kako se pravilno obući u svakoj prilici?

Počalji od Dita von Teese 2010-10-24, 22:45

To sto ti mislis da sam ja zena pred udaju,to je tvoj problem! Modni saveti: Kako se pravilno obući u svakoj prilici? 32875
Dita von Teese
Dita von Teese
Administratorka Dita
Administratorka Dita

Broj poruka : 6059
Datum upisa : 12.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Modni saveti: Kako se pravilno obući u svakoj prilici? Empty Re: Modni saveti: Kako se pravilno obući u svakoj prilici?

Počalji od Tornado 2010-10-24, 22:47


ee a pričali ja i MIha kako ćemo kod tebe na svadbu...

i koji poklon...

ja reko pa luster..to ne mož' nikad da promašimo.. mali se smeje
Tornado
Tornado
Admin
Admin

Broj poruka : 13254
Datum upisa : 04.09.2010

https://nisam-tu.4umer.com

Nazad na vrh Ići dole

Modni saveti: Kako se pravilno obući u svakoj prilici? Empty Re: Modni saveti: Kako se pravilno obući u svakoj prilici?

Počalji od Dita von Teese 2010-10-24, 22:55

Ne znam odakle vam ta suluda ideja da ja zelim da se udam????Ko jos zeli da se uda?????? Modni saveti: Kako se pravilno obući u svakoj prilici? 303871
Dita von Teese
Dita von Teese
Administratorka Dita
Administratorka Dita

Broj poruka : 6059
Datum upisa : 12.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Modni saveti: Kako se pravilno obući u svakoj prilici? Empty Re: Modni saveti: Kako se pravilno obući u svakoj prilici?

Počalji od Tornado 2010-10-24, 22:59


pa mi to spremamo za svaki slučaj.. kisss

biraj..ili ćeš luster ili komplet piksli od 100 komada u različitim dezenima??.. osmeh
Tornado
Tornado
Admin
Admin

Broj poruka : 13254
Datum upisa : 04.09.2010

https://nisam-tu.4umer.com

Nazad na vrh Ići dole

Modni saveti: Kako se pravilno obući u svakoj prilici? Empty Re: Modni saveti: Kako se pravilno obući u svakoj prilici?

Počalji od Dita von Teese 2010-10-24, 23:00

Tornado..kod mene nista nije slucajno! Modni saveti: Kako se pravilno obući u svakoj prilici? 23868
Dita von Teese
Dita von Teese
Administratorka Dita
Administratorka Dita

Broj poruka : 6059
Datum upisa : 12.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Modni saveti: Kako se pravilno obući u svakoj prilici? Empty Re: Modni saveti: Kako se pravilno obući u svakoj prilici?

Počalji od Tornado 2010-10-24, 23:06

Dita von Teese ::Tornado..kod mene nista nije slucajno! Modni saveti: Kako se pravilno obući u svakoj prilici? 23868

misliš, da je sve uslovljeno??...
Tornado
Tornado
Admin
Admin

Broj poruka : 13254
Datum upisa : 04.09.2010

https://nisam-tu.4umer.com

Nazad na vrh Ići dole

Modni saveti: Kako se pravilno obući u svakoj prilici? Empty Re: Modni saveti: Kako se pravilno obući u svakoj prilici?

Počalji od Dita von Teese 2010-10-24, 23:09

Tornado..drago dete..nista na svetu nije slucajno..sve je namerno!Imaj to na umu uvek. Modni saveti: Kako se pravilno obući u svakoj prilici? 321877
Dita von Teese
Dita von Teese
Administratorka Dita
Administratorka Dita

Broj poruka : 6059
Datum upisa : 12.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Modni saveti: Kako se pravilno obući u svakoj prilici? Empty Re: Modni saveti: Kako se pravilno obući u svakoj prilici?

Počalji od Tornado 2010-10-24, 23:12


doktorka Pikslić, pa kako da shvatim ove vozove koji se ne zaustavljaju??...

da li su i oni namerni??..

nerazumem
Tornado
Tornado
Admin
Admin

Broj poruka : 13254
Datum upisa : 04.09.2010

https://nisam-tu.4umer.com

Nazad na vrh Ići dole

Modni saveti: Kako se pravilno obući u svakoj prilici? Empty Re: Modni saveti: Kako se pravilno obući u svakoj prilici?

Počalji od Dita von Teese 2010-10-24, 23:12

Ahaa..
Dita von Teese
Dita von Teese
Administratorka Dita
Administratorka Dita

Broj poruka : 6059
Datum upisa : 12.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Modni saveti: Kako se pravilno obući u svakoj prilici? Empty Re: Modni saveti: Kako se pravilno obući u svakoj prilici?

Počalji od Dita von Teese 2010-10-24, 23:13

Tornado..moram nesto da ti kazem..
Dita von Teese
Dita von Teese
Administratorka Dita
Administratorka Dita

Broj poruka : 6059
Datum upisa : 12.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Modni saveti: Kako se pravilno obući u svakoj prilici? Empty Re: Modni saveti: Kako se pravilno obući u svakoj prilici?

Počalji od Tornado 2010-10-24, 23:15


reci doktorka.. tesenje
Tornado
Tornado
Admin
Admin

Broj poruka : 13254
Datum upisa : 04.09.2010

https://nisam-tu.4umer.com

Nazad na vrh Ići dole

Modni saveti: Kako se pravilno obući u svakoj prilici? Empty Re: Modni saveti: Kako se pravilno obući u svakoj prilici?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu