Bez ograničenja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Za korisnike interneta u Hrvatskoj - VIP usb Broadband stick

2 posters

Ići dole

Za korisnike interneta u Hrvatskoj - VIP usb Broadband stick Empty Za korisnike interneta u Hrvatskoj - VIP usb Broadband stick

Počalji od bodomiere 2010-11-12, 11:27

ovo je za ljude u Hrvatskoj,nikad ne uzimajte vip-ov usb broadbandstick jer ćete se zajebat do zla jebena boga.nije samo brzina problem(nekad skoči do 4Mbit/sec [što mi je opet koji vrag!!!???]) koja nekadse spušta na 0,001 bit/secto je minoritetno nego još i dignu malo potrošnju kako se njimasviđa.imaju uslugu "Moj VIP" na svojoj službenoj web stranici i tamo semože pogledati kolika je potrošnja.men je npr jedan dan potrošnja pobitMeter programu 100 Mb (bubam bezveze ali razlike su otprilikeovakve) na vipovoj stranici je potrošnja 150 Mb,sutra je po bitMeterupotrošnja npr 200 Mb po vip-u je 400,za 3 dana po programu je 300 povipu je 700...POTROŠNjA NA VIP-OVOJ STRANICI TAKO RASTE SVE DOK NEDOSEGNE RAZLIKU 2 Gb!!!čim se dosegne razlika od 2 Gb potrošnja rastekao i po programu bitMeter,znači danas bitMeter kaže da sam skino ipregledo 250 Mb,i tako na vipovoj stranici,skinuli ste i pregledali 250Mb,al TEK KAD SE DOSEGNE RAZLIKA IZMEĐU bitMetera I "Moj VIP" OD "Gb.to nije od jučer.uzeo sam stick krajem 4-og il 5-og mjeseca,sve jebilo normalno do 8og mjeseca osim što mi u vip centru nisu rekli danemam odma 10 Gb nego 4 jer je kupljen krajem mjeseca,i da tek odidućeg mjeseca imam 10 Gb.to mi nisu rekli i ja normalno nisam imopojma...onda je došo račun od 1700 kn koji je trebao bitplaćen,izračunao sam da i da sam malo više nego što jesam visio nainternetu i da sam skino i pregledo malo više nego što jesam nemateorije da sam ja skino i pregledo tih 10 Gb krajem 4-og 5-ogmjeseca...nisam mogo više od 8,a oni su govorili više od 10 Gb (10150Mb ja mislim al nije bitno zaokružit ćemo na 10 Gb),izračuno sam da samu biti skino i pregledo oko 3-4 Gb

uzmite modem preko pošte al nemojte ovo
bodomiere
bodomiere

Broj poruka : 513
Datum upisa : 17.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Za korisnike interneta u Hrvatskoj - VIP usb Broadband stick Empty Re: Za korisnike interneta u Hrvatskoj - VIP usb Broadband stick

Počalji od Tornado 2010-11-12, 11:33


net stickovi su uglavnom užas i kod nas u Srbiji.. uhhhh
Tornado
Tornado
Admin
Admin

Broj poruka : 13254
Datum upisa : 04.09.2010

https://nisam-tu.4umer.com

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu