Bez ograničenja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tinejdžeri obesili bebu naopačke u ormanu i prebili je

2 posters

Ići dole

Tinejdžeri obesili bebu naopačke u ormanu i prebili je Empty Tinejdžeri obesili bebu naopačke u ormanu i prebili je

Počalji od Tornado 2010-12-09, 14:29


Policija Severne Karoline uhapsile je Šakeru Rajt (18) iz grada Čarlstona zbog toga što je dozvolila trojici tinejdžera da se iživljavaju nad njenim 18-mesečnim sinom Luijem.

Tinejdžeri obesili bebu naopačke u ormanu i prebili je Sakera-rajt

Šakerin prijatelj Tajrek Varns (16) okačio je bebu za zglobove tako da je visila u ormanu, dok ju je on tukao i maltretirao. U torturi mališana učestvovala su još dva tinejdžera, od po 14 i 15 godina.
Stravični zločin otkriven je kada je Rajtova dovela sina u bolnicu izudaranog i otečenog, a lekari su utvrdili da dečak ima slomljena rebra i povrede slezine, jetre i gušterače. Ukazali su i da mali Lui ima frakturu lobanje, što ukazuje na to da je i ranije zlostavljan.
Nemarna majka rekla da se sve dogodilo u Tajrekovom stanu, kada su njeni prijatelji poželeli da se malo igraju ‘boksovanja i rvanja’. Priznaje da im je dozvolila da udaraju dete ali im je na kraju rekla da prestanu. Svo troje tinejdžera i majka su uhapšeni, oni pod optužbom za zlostavljanje deteta a majka jer je dozvolila prijateljima da joj prebiju bebu.
izvor: srbijanet.rs
Tornado
Tornado
Admin
Admin

Broj poruka : 13254
Datum upisa : 04.09.2010

https://nisam-tu.4umer.com

Nazad na vrh Ići dole

Tinejdžeri obesili bebu naopačke u ormanu i prebili je Empty Re: Tinejdžeri obesili bebu naopačke u ormanu i prebili je

Počalji od Passion 2010-12-09, 14:49

Naslov mi je bio dovoljan da se zgrozim i muka mi je sada
Passion
Passion

Broj poruka : 991
Datum upisa : 23.09.2010
Lokacija : ispod istog neba

Nazad na vrh Ići dole

Tinejdžeri obesili bebu naopačke u ormanu i prebili je Empty Re: Tinejdžeri obesili bebu naopačke u ormanu i prebili je

Počalji od Tornado 2010-12-09, 14:52


razmišljao sam dal da postavim ovo jer i ja sam se zgdaio na ovaj događaj, ali stavio sam da ljudi vide koliko bolesnog sveta ima...

na izgled fini, dobri a u stvari u njima čuči bolesni um koji kad tad dođe do izražaja...

takve treba zaobilaziti u širokom krugu...
Tornado
Tornado
Admin
Admin

Broj poruka : 13254
Datum upisa : 04.09.2010

https://nisam-tu.4umer.com

Nazad na vrh Ići dole

Tinejdžeri obesili bebu naopačke u ormanu i prebili je Empty Re: Tinejdžeri obesili bebu naopačke u ormanu i prebili je

Počalji od Passion 2010-12-09, 14:55

Nema sta nema na ovoj planeti i sta se radi, stvarno mi muka, neka ih vrag odnese sve redom
Passion
Passion

Broj poruka : 991
Datum upisa : 23.09.2010
Lokacija : ispod istog neba

Nazad na vrh Ići dole

Tinejdžeri obesili bebu naopačke u ormanu i prebili je Empty Re: Tinejdžeri obesili bebu naopačke u ormanu i prebili je

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu