Bez ograničenja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zaposlenje - Poslovi - Ponuda

Ići dole

Zaposlenje -  Poslovi - Ponuda Empty Zaposlenje - Poslovi - Ponuda

Počalji od Tornado 2010-12-23, 21:28

Zaposlenje -  Poslovi - Ponuda 5591_logo

Sladara Maltinex d.o.o. osnovana je 1974. godine i posluje u sastavu francuske grupe Soufflet, jednog od vodećih svetskih proizvođača slada. Uz snažnu podršku centrale, Maltinex stalno povećava proizvodni kapacitet i ima stabilan portfolio domaćih i stranih klijenata. Ovom prilikom Maltinex ima upražnjeno radno mesto na sledećoj poziciji:

Knjigovođa

Opis posla:
Knjiženje
Priprema instrumenata plaćanja
Učestvovanje u pripremi mesečnih i godišnjih izveštaj
Učestvovanje u pripremi završnih računa
Saradnja sa drugim sektorima u fabrici u pogledu pružanja neophodnih podataka

Uslovi:
Obrazovanje: srednja ekonomska ili viša ekonomska škola
Radno iskustvo od minimum 1 godine na istim ili sličnim poslovima
Dobro poznavanje Excel-a
Poznavanje engleskog jezika je poželjno
Poznavanje rada u integrisanim sistemima je poželjno

Lične osobine:
Preciznost
Diskretnost
Orijentisanost ka timskom radu
Komunikativnost i otvorenost
Brzo učenje

Nudimo:
Zaposlenje na određeno vreme, do povratka radnice sa porodiljskog odsustva
Pozitivno i stimulativno radno okruženje
Stručno usavršavanje

CV i motivaciono pismo poslati na e-mail:
jpisarev@maltinex.co.rs

Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Rok za prijave: 21.01.2011.

Neblagovremene prijave neće biti razmatrane.
Tornado
Tornado
Admin
Admin

Broj poruka : 13254
Datum upisa : 04.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zaposlenje -  Poslovi - Ponuda Empty Oz i sinovi s.z.r.

Počalji od Tornado 2010-12-23, 21:38

Raspisuje konkurs za radno mesto
Bravari

sa teritorije Vojvodine

Uslovi:
neophodno iskustvo u struci min. 2 godine

Zainteresovani kandidati mogu slati CV na e-mail:
ozms@live.com

Gradovi:
Bačka Palanka, Bačka Topola, Kanjiža, Kikinda, Kuršumlija, Novi Sad, Pančevo, Ruma, Senta, Subotica, Vršac, Zrenjanin
Kategorije:
Građevinarstvo, Serviseri, mehaničari, montažeri, električari (tehničke usluge)
Rok za konkurisanje: 06.01.2011.god. u 23:59
Tornado
Tornado
Admin
Admin

Zaposlenje -  Poslovi - Ponuda Empty Cargo-partner d.o.o.

Počalji od Tornado 2010-12-24, 19:42

Zaposlenje -  Poslovi - Ponuda 2179_logo

We are a modern logistics company with 100 offices in 17 European and 6 Asian countries, with particular strength in the Air and Ocean business. Our offices in Serbia are also very active in warehousing, trucking including systems transportation (ILN) and recently also parcel services. To expand our business in systems transportation and become a market leader, we offer a very interesting and challenging position in Belgrade for:
Logistics Sales and Business Development

(m/f)

You are, above all, very strong in sales and have:
a deep knowledge and experience in systems transportation, like pallet or parcel systems
been successful and top performing in the sales of logistics already in the past
see the oportunities and take the challenges of a sales driven start-up of systems transportation on an existing trucking organisation

We offer you:
the backround, network and expertise the IT of a market leader
a very interesting task with focus on sales
outraging opportunities for personal and professional development
good salary combined with an attractive bonus system

Please send your application in English language.

Cargo-partner d.o.o. Beograd
Milana Rešetara 9
11080 Beograd-Zemun

More information:
www.cargo-partner.com

Deadline for applications: 08.01.2011.
Pošalji prijateljuDel.icio.usDiggMy WebFacebookMySpaceNewsvineGoogle
Gradovi:
Beograd

Kategorije:

Prodaja, trgovina, Transport, špedicija, logistika

Rok za konkurisanje: 08.01.2011.god. u 23:59
Tornado
Tornado
Admin
Admin

Zaposlenje -  Poslovi - Ponuda Empty Mirgos d.o.o.

Počalji od Tornado 2010-12-24, 19:46

Mirgos d.o.o. je mlada perspektivna firma sa jasnim vizijama koja se bavi distribucijom sopstvene robne marke iz oblasti opreme za domaćinstvo i distribucijom upaljača. Usled proširenja poslovanja tražimo nove saradnike da se pridruže našem timu. Potrebni su nam:

Komercijalisti

Beograd

Uslovi:
Srednja stručna sprema
Vozačka dozvola B kategorije
Iskustvo nije potrebno

Profil kandidata:
Volite da putujete
Volite prodaju, komunikativni ste, optimista i puni entuzijazma

Nudimo:
Profesionalna obuka (američki način prodaje)
Pozitivnu radnu atmosferu
Mogućnost napredovanja
Fiksna plata + neograničena provizija

Ukoliko ispunjavate navedene uslove pošaljite svoj CV na e-mail:
mirgos@yahoo.com

Kontakt telefon: 011/ 3048-676

Gradovi:
Beograd
Kategorije:
Prodaja, trgovina

Tornado
Tornado
Admin
Admin

Zaposlenje -  Poslovi - Ponuda Empty Raiffeisen banka a.d.

Počalji od Tornado 2010-12-24, 19:48

Zaposlenje -  Poslovi - Ponuda 837_logo

Stambeni krediti predstavljaju najkompleksnije bankarske kredite. Imajuci u vidu atraktivnu ponudu Raiffeisen Banke i veliko interesovanje klijenata, formiramo poseban tim usko specijalizovanih mobilnih bankara sa ciljem da se izađe u susret potrebama klijenata. Raiffeisen banka a.d. traži odgovarajuće kandidate za poziciju:
Mobilni bankar za prodaju stambenih kredita

Za grad Beograd

Uslovi:
Minimum IV stepen stručne spreme
Iskustvo u direktnoj prodaji
Prednost imaju kandidati sa iskustvom u prodaji stambenih kredita ili iskustvom u prodaji nekretnina
Sposobnost lakog uspostavljanja poslovnih kontakata
Motivisanost za rad
Poznavanje rada na računaru
Spremnost za rad na terenu
Dobre organizacione sposobnosti, komunikativnost i dinamičnost
Spremnost za rad u timu

Javite se!

Vaš zadatak će biti da, osim direktne prodaje stambenih kredita klijentima, održavate dobre odnose sa agencijama za prodaju nekretnina i investitorima sa kojima imamo ugovore o poslovnoj saradnji.

Nudimo:
Atraktivnu zaradu u zavisnosti od rezultata prodaje
Saradnju punu izazova
Mogućnost profesionalnog razvoja
Usko specijalizovanu obuku iz oblasti stambenih kredita

Ako želite da se pridružite najdinamičnijoj bankarskoj grupi, pošaljite svoju prijavu sa biografijom Odeljenju za kadrovske poslove, sa naznakom za koju poziciju i koji grad konkurišete, na e-mail:

hr.department@raiffeisenbank.rs

ili na adresu:

Raiffeisen banka a.d.
Odeljenje za kadrovske poslove
Bulevar Zorana Đinđića 64a
11070 Novi Beograd

Napominjemo da ćemo kontaktirati samo kandidate koji uđu u uži izbor.

Gradovi:
Beograd
Kategorije:
Finansije, bankarstvo, Prodaja, trgovina

Rok za konkurisanje: 24.01.2011.god. u 23:59
Tornado
Tornado
Admin
Admin

Zaposlenje -  Poslovi - Ponuda Empty New Yorker Srbija d.o.o.

Počalji od Tornado 2010-12-24, 19:54

Zaposlenje -  Poslovi - Ponuda 5595_logo

EW YORKER je međunarodno uspešna modna kuća za mlade. Zastupljeni smo u 28 zemalja, a vlastiti brend plasiramo trenutno na preko 864 prodajnih mesta. U Srbiji smo prisutni od 2007. godine, a naše prve poslovnice otvorili smo u Beogradu, Novom Sadu i Kragujevcu. Zbog stalnog porasta i proširenja obima poslovanja za naše nove poslovnice tražimo saradnike u sledećim gradovima: Mladenovac, Pančevo, Niš, Kragujevac (voditelj smene i saradnike u prodaji)

Za naše nove poslovnice tražimo:

Saradnik u prodaji (m/ž)

Od idealnog kandidata očekujemo:

trgovačka škola (SSS)
iskustvo u trgovini
spremnost na timski rad
ljubaznost i komunikativnost
prilagodljivost

Nudimo:
Nudimo ugodnu radnu okolinu, privlačne uslove zaposlenja i perspektivnu budućnost u vrlo uspešnom preduzeću.

Ukoliko posedujete tražene veštine i iskustva, vaše prijave i CV sa obaveznom slikom i pošaljite
do 10.01.2011.

putem pošte na adresu:

New Yorker Srbija d.o.o.
„za konkurs“
Stojana Novakovića 1
11000 Beograd
ili
putem e-pošte na adresu:
jilic@newyorker.de

Više o nama saznajte na
www.newyorker.eu

Gradovi:
Kragujevac, Mladenovac, Niš, Pančevo

Kategorije:

Rok za konkurisanje: 10.01.2011.god. u 23:59
Tornado
Tornado
Admin
Admin

Zaposlenje -  Poslovi - Ponuda Empty Re: Zaposlenje - Poslovi - Ponuda

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu