Bez ograničenja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vidić: Čudi me što smo na vrhu

Ići dole

Vidić: Čudi me što smo na vrhu Empty Vidić: Čudi me što smo na vrhu

Počalji od Tornado 2011-01-05, 06:49

Vidić: Čudi me što smo na vrhu 77325_vidara01-reuter-nigel-roddis_f


Kapiten Mančester junajteda Nemanja Vidić je izjavio da je neobično što je njegova ekipa na vrhu Premijer lige, s obzirom na broj bodova koje je izgubila na 19 odigranih mečeva.


"Ova sezona je veoma čudna. Da mi je neko pre pet nedelja rekao da će Čelsi biti na petoj poziciji, ne bih mu verovao. Svi su mislili da su oni najjači i da sigurno uzimaju titulu. Međutim, nisu pobedili na šest utakmica. To samo pokazuje koliko je Premijer liga jaka", rekao je Vidić.

Srpski defanzivac veruje da je Junajted imao šansu da bude mnogo ubedljiviji i da stekne veću prednost nad rivalima.

"Nisam verovao da možemo da budemo u trci sa ovoliko izgubljenih bodova. Naši rezultati na strani nisu nešto na šta smo ponosni, ali smo uprkos tome neporaženi i na samom vrhu. Da smo pobedili samo polovinu utakmica koje smo odigrali nerešeno, bili bismo na sigurnoj udaljenosti. Međutim, moramo da se se popravimo, nismo bili konstantni ove sezone", rekao je Vidić.

Junajted ima 41 bod, kao i Mančester siti, ali i dve utakmice manje uz 11 pobeda i osam remija.
Tornado
Tornado
Admin
Admin

Broj poruka : 13254
Datum upisa : 04.09.2010

https://nisam-tu.4umer.com

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu