Bez ograničenja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mlađan Dinkić i Kiki Lesendrić završavaju novi CD

Ići dole

Mlađan Dinkić i Kiki Lesendrić završavaju novi CD  Empty Mlađan Dinkić i Kiki Lesendrić završavaju novi CD

Počalji od Tornado 2011-01-06, 11:19

Mlađan Dinkić i Kiki Lesendrić završavaju novi CD  News_4102


Poznati muzičar Zoran Kiki Lesendrić novogodišnje praznike provodi radno u svom studiju na Adi Ciganliji da bi publiku u maju ove godine obradovao novim CD-om na kome će se naći deset pesama.

Dok su muzičari štimovali gitare, Mlađan Dinkić je svom kolegi po muzici čestitao jubilarni, 50. rođendan.

„Pored toga što mu želim sve najbolje za rođendan, počastvovan sam što uživam sa ovim ljudima koji mi nikada ne spominju politiku. Meni je odmaranje da se družim sa celom ekipom, a u ovom studiju osećam se kao da sam u drugom svetu. Saradnja sa Kikijem mi doprinosi očuvanju mentalnog zdravlja“, prokomentarisao je Dinkić dok je pojačavao snimke. Za vreme pauze Lesendrić je poručio da će ovaj album biti kompaktniji za razliku od svega što je do sada uradio. „ Sve kompozicije su nastale u poslednjih godinu dana, pa se oseća povezanost mojih i Mlađinih pesama. Pošto smo uradili demo snimke, sada puštam da se to ispeče da bi sve ispalo kako treba.

Sam pišem tekstove, ali konsultovaću se sa Balaševićem i Bajagom, jer onda tek nastaju najbolji rezultati“, kaže Kiki i dodaje da Dinkićev istančan osećaj za muziku dovodi pesmu do savršenstva. „Mlađan ima veoma istančan osećaj za svaki detalj i stalno nešto menja. Budući da je on sastavni deo benda i te kako se meša u sve. Ne želim da predviđam neki uspeh ali, pretpostavljam da će ovo biti ok.“ Inače, Kiki i Mlađa za ovu godinu najavljuju velike turneje po Srbiji kao i koncert na stadionu Tašmajdan. „Biće letnja turneja po celoj Srbiji.

Cilj nam je da okupimo još nekoliko bendova i da organizujemo koncerte i na prostorima bivše Jugoslavije. Bina je ta koja nas je othranila, a pošto sam svoj prvi veći koncert godine održao na Tašmajdanu 81, nakon izlaska ovog albuma planiramo da koncert na Tašu bude kruna našeg dosadašnjeg rada. Važno je da ovim albumom hipnotišemo publiku“, zaključio je frontmen grupe „Piloti".
Tornado
Tornado
Admin
Admin

Broj poruka : 13254
Datum upisa : 04.09.2010

https://nisam-tu.4umer.com

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu