Bez ograničenja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

film 2007

Ići dole

film 2007 Empty film 2007

Počalji od miloric 2011-01-15, 22:12

Hitne službe u Italiji su prošlog vikenda primile velik broj poziva gledatelja, pogotovo djece, koje je film Paranormalna aktivnost 'na smrt' prestrašio

Djevojku (14) iz Italije doveli su u bolnicu paraliziranu od straha nakon što je u kinu gledala horor film 'Paranormalna aktivnost', što je izazvalo burne reakcije u javnosti. Nisu upozorili na dobnu granicu publike filma, koji je do sada zaradio 151 milijuna dolara. Hitne službe u Italiji su prošlog vikenda primile velik broj poziva gledatelja koje je film 'na smrt' prestrašio. Udruga roditelja iz Italije želi da kina uvedu dobrnu granicu kako bi djeci koja nisu navršila 18 godina zabranili gledanje tog filma. Ignazio La Russa, talijanski ministar obrane, bio je zabrinut nakon što je pogledao najavu filma.
- Protekla dva tjedna najava za 'Paranormalnu aktivnost' se prikazuje na javnim televizijama i uplašila je tisuće djece. Primijetio sam to jer je moj sedmogodišnji sin rekao kako se prestrašio - rekao je La Russa. Sandro Boni, talijanski ministar kulture, rekao je kako razmatraju koje mjere trebaju poduzeti kako bi zaštitili djecu.



komentar za film
ja mislim da to nije istiniti dokumentarac poz
miloric
miloric

Broj poruka : 3
Datum upisa : 14.01.2011
Godina : 33
Lokacija : blace

http://www.blaceinfo.com

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu