Bez ograničenja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TOMO, ŠTA JE S TVOJIM STANOM?

Ići dole

TOMO, ŠTA JE S TVOJIM STANOM? Empty TOMO, ŠTA JE S TVOJIM STANOM?

Počalji od Tornado 2010-11-20, 09:20


Šef SNS podigao kredit od 200.000 evra i o tome progovorio tek kad su ga mediji pritisli. Za razliku od njega, Dinkić sam obavestio javnost.


TOMO, ŠTA JE S TVOJIM STANOM? 6490


BEOGRAD - Tomi Mlađa zadao domaći!
Predsednik G17 i ministar ekonomije i regionalnog razvoja Mlađan Dinkić obavestio je pre nekoliko dana javnost da je pazario novu nekretninu na Novom Beogradu. Njegov komšija Tomislav Nikolić, iako tvrdi da neguje evropske vrednosti, na ovaj potez odlučio se tek pošto su novinari otkrili da je prodao stari i kupio novi stan.

Lider naprednjaka tada je dao šture informacije o svom novom domu. Nije čak želeo ni da otkrije kako je u 58. godini uspeo da podigne kredit od 200.000 evra, s platom od 130.000 dinara, ili 1.238 evra (?!).

- Kupio sam stan na Novom Beogradu koji ima oko 156 kvadrata. Stan je u izgradnji i biće, prema dogovoru, samo delimično dovršen, jer sam svesno ostavio da neke radove završim sam. Ja ću postaviti pločice, parket, jer tako mogu jeftinije da prođem. Novi stan sam platio 2.500 evra po kvadratu i kupio sam ga novcem od prodaje starog stana, plus sam podigao kredit kod Hipo banke od 200.000 evra - ispričao je Nikolić.


Izvor
Tornado
Tornado
Admin
Admin

Broj poruka : 13254
Datum upisa : 04.09.2010

https://nisam-tu.4umer.com

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu