Bez ograničenja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vatrometom otvaraju sajam

2 posters

Ići dole

Vatrometom otvaraju sajam Empty Vatrometom otvaraju sajam

Počalji od Tornado 2010-12-16, 09:38


Vatrometom ispred Hale dva Beogradskog sajma danas od 18 sati počinje jubilarni 50. novogodišnji sajam, koji će trajati do 30. decembra.

Beograđani će na sajmu moći da se zabave u “Avantura parku” i “Zabavnom parku”, da pogledaju postavke Vojnog, Prirodnjačkog i Muzeja starih automobila i snabdeju se potrepštinama za nastupajuće praznike.

Hala jedan i ove godine je rezervisana za “Zabavni park” sa 32 objekta za, kako navode organizatori, podizanje adrenalina. Posetioci se mogu provozati na “Enterprajzu” i “Barci pirata”, autodromu, plesati “Crazy dance”...


U Hali dva biće postavljen “Avantura park” za zabavu najmlađih, koji će moći da se penju na veštačku stenu, odigraju pejntbol, stoni fudbal i tenis, pikado...

U istoj hali biće postavljeni štandovi sa odećom, obućom i potrepštinama za kuću sa značajnim sniženjima.

Muzeji će izložiti arsenal automatskog oružja iz Drugog svetskog rata, životinje koje su se pojavljivale u domaćim filmovima i oldtajmere. Sajam je otvoren radnim danom od 13 do 20, a subotom i nedeljom od 10 do 20 sati. Ulaznica je 200 dinara, a radnim danom omogućava i jednu besplatnu vožnju u „Zabavnom parku“. Cena parkinga je 50 dinara za sat.
Tornado
Tornado
Admin
Admin

Broj poruka : 13254
Datum upisa : 04.09.2010

https://nisam-tu.4umer.com

Nazad na vrh Ići dole

Vatrometom otvaraju sajam Empty Re: Vatrometom otvaraju sajam

Počalji od californiamen 2010-12-16, 16:01

Aleeeeeeeeergičan sam na vatromete, pucanje petardi i slično..
To mi je dosadno do bola.. Vatrometom otvaraju sajam 56477
A plesati "Crazy dance"? Mmmmm..to bi moglo biti zanimljivo? Vatrometom otvaraju sajam 603488
californiamen
californiamen

Broj poruka : 1260
Datum upisa : 22.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vatrometom otvaraju sajam Empty Re: Vatrometom otvaraju sajam

Počalji od Tornado 2010-12-16, 16:38


uhh ja volim expolison da se trese i grmi.. lala


miris baruta mi ja tako HOT.. dita
Tornado
Tornado
Admin
Admin

Broj poruka : 13254
Datum upisa : 04.09.2010

https://nisam-tu.4umer.com

Nazad na vrh Ići dole

Vatrometom otvaraju sajam Empty Re: Vatrometom otvaraju sajam

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu