Bez ograničenja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stojković želi da ostane u Partizanu

Ići dole

Stojković želi da ostane u Partizanu Empty Stojković želi da ostane u Partizanu

Počalji od Tornado 2010-12-16, 20:21


Golman Sportinga Vladimir Stojković, koji je na pozajmici u Partizanu do kraja sezone, izjavio je da ne želi da se vrati u portugalski klub, prenosi "Sportski žurnal".


Stojković želi da ostane u Partizanu 69305_stojkovicvladimir_f

"Nemam nameru da karijeru nastavim u Lisabonu. Tamo se ne vraćam. Voleo bih da ostanem u Partizanu i posle pozajmice", rekao je Stojković i dodao:

"Ostalo je još šest meseci pozajmice Partizanu, a ja želim da nastavimo zajedno. Hoću da pobeđujem, postanem šampion države i vratim se u reprezentaciju. Prema tome, nisam sporan".

On ima ugovor sa Sportingom do juna 2012. godine, ali je ponovio da i naredne sezone brani za "crno-bele".

"Za poslednje tri godine nisam mnogo branio, zato je prethodni period bio izuzetno značajan za mene. Vratilo mi se poljuljano samopouzdanje, igram u kontinuitetu i odlično se osećam. Lepo mi je ovde", dodao je srpski reprezentativac.

Stojković (27) je ove sezone za "crno-bele" branio na 20 utakmica u svim takmičenjima.

"Branio sam na šest utakmica u Ligi šampiona i stvarno vam kažem ova sezona bila je izvanredna za mene. Daće Bog da tako bude i u nastavku", zaključio je Stojković.
Tornado
Tornado
Admin
Admin

Broj poruka : 13254
Datum upisa : 04.09.2010

https://nisam-tu.4umer.com

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu