Bez ograničenja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Đoković: Drago mi je što nisam razočarao Anu!

Ići dole

Đoković: Drago mi je što nisam razočarao Anu! Empty Đoković: Drago mi je što nisam razočarao Anu!

Počalji od Tornado 2011-01-03, 00:41

Đoković: Drago mi je što nisam razočarao Anu! 114133_novak5_if


Treći teniser sveta Novak Đoković kaže da je zadovoljan što na startu Hopman kupa u Pertu, pre svega nije razočarao zemljakinju Anu Ivanović, sa kojom je ukupnim rezultatom 3:0, stigao do pobede nad ekipom Kazahstana u prvom kolu grupe A.

Đoković je u tri seta pobedio Andreja Golubjeva, dok je Ana ranije savladala Švedovu u dva seta. Kasnije su Ana i Novak slavili i u dublu.

U Pertu su trenutno visoke temperature, a Đoković kaže da je teško aklimatizovati se tako brzo, posebno dva dana posle praznika i promene vremenske zone.

"Ne želim sada da tražim opravdanja za svoju igru, ali doputovao sam u Australiju pre dva dana i još se nisam prilagodio na vremensku razliku i kli

matske uslove. Ovaj turnir je pored toga odmah posle praznika i zaista nije bilo lako, ali mi je drago što nisam razočarao Anu i što sam uspeo da pobedim", rekao je Đoković, koji se tokom duela sa Golubjevim sjajno zabavljao na terenu u Pertu, gde Srbija ima zavidnu podršku sa tribina.

"Tokom sezone niko od nas nema previše prilika da se zabavlja na terenu i zaista uživa u tenisu. Ovo je turnir na kome povremeno mogu da se našalim tokom meča i to i radim. Verujem da ljudi to vole", rekao je Đoković.

Ivanovićeva je protiv Švedove pokazala svoje najbolje strane (perfektan ritern i ubojiti forhendi), ali i loše, kao što su problemi sa bacanjem loptice kod servisa.

"U finišu protekle sezone znatno sam popravila servis, što se odrazilo na rezultate, ali i dalje na tome dosta radim. U svakom slučaju, drago mi je što je krenula sezona i što ponovo osećam pozitivni pritisak", rekla je Ana, koja će sa Novakom ponovo na teren u utorak kada će im protivnici biti Australijanci.
Tornado
Tornado
Admin
Admin

Broj poruka : 13254
Datum upisa : 04.09.2010

https://nisam-tu.4umer.com

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu