Bez ograničenja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Horoskop željka Ražnatovića - Arkana

Ići dole

 Horoskop željka Ražnatovića - Arkana Empty Horoskop željka Ražnatovića - Arkana

Počalji od Tornado 2011-01-04, 22:51

Natalna karta Arkana


 Horoskop željka Ražnatovića - Arkana ARKAN

Vladar ASC VE u 12 u AR i još umetnuta, odmah znamo da je nešto skriveno dok AR upućuje na agresiju ili opasnosti što ga i u mislima privlači (ME takodje u 12) ali ME 12p 90 UR u 3p donosi iznenadne, lude i hrabre odluke a takva su i dela, medjutim zbog ME u 12p 90 UR nije mogao tečno da priča, što smo svi primetili.

Opasan horoskop pokazuju vladar 12p NE 180 JU (vladar 8p) i naravno mogućnost nasilne smrti, kako je i završio a položaj vladara 8p u 12p JU 0 SO upućuje na vlast ili nekokog jačeg od njega i sve obavijeno tajnošću. Istina neki ljudi su osudjeni za njegovo ubistvo ali nikome to nije izgledalo uverljivo jer NE 180 JU 0 SO obojio je to tajnom. Naravno imamo i MA 180 ASC iz opasne Škorpije a MA 90 PL

MO na samom MC upućuje na popularnost (MO - narod) ali po zlu (vladar MO je SA 180 VE - on) ali ovaj MO u CO na MC govori i o njegovim velikim ambicijama do kojih ide preko leševa (loši aspekti MO u CA) a da je kriminal u pitanju vidimo MA u SC 90 PL 5p (laka zarada) a loš aspekt PL je opisao kako laka zarada, od kriminala i rata....

CA na vrhu 3p sa UR u njemu daje baš ishitrene emotivne reakcije ali okrenute ka zlu (CA3p UR 90 ME VE 12p AR)

Recimo po primarnim direkcijama oko 39 UR dolazi na PL i biva ranjen a zašto ruka pa UR iz 3p (ruke) 90 ME.

Ovo je primer da osoba sa katastrofalnim aspektima moze da zivi 50 godina jer je vladar Sunca i dispozitor vladara 1 kuce, dobar svojom pozicijom, pa i ako ima 90 sa svojim dispozitorom ipak je trajao solidno za ovakve aspekte. Hocu da kazem da je MA malo losije postavljen zivot bi bio mnogo, mnogo kraci.

Tipican horoskop uspesnog kriminalca, puna 12 sa losim aspektima, naglasen MA, lose emotivne planete. A uspesnost u kriminalu dolazi zbog egzaltiranog SO 0 JU u 12, popularnose MO o Mc u Co (poznat po losem) sto dopunjuje i 90 SO, JU. Drzi se na poziciji - vladar Mc-a egzaltiran, a takodje njegovi aspekti potvrdjuju zasto je poznat po losem. Tri licne planete u 12, losi stepeni, pa je on uzivao u kriminalu, stvarno! Kraj Ovna uvek naglasen kod ubica. Vladar 1 u 12, bio u zatvoru.
Tornado
Tornado
Admin
Admin

Broj poruka : 13254
Datum upisa : 04.09.2010

https://nisam-tu.4umer.com

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu