Bez ograničenja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Energetski vampiri

4 posters

Ići dole

Energetski vampiri Empty Energetski vampiri

Počalji od Tornado 2010-09-22, 18:28

Energetski vampiri su ljudi koji svesno ili nesvesno otimaju od ljudi energiju. Postoji učenje o energijama i svetlosti, svaka misao nosi odredjenu energiju i može se preračunati u neku boju ili u količinu svetlosti. Kada je neko energetski vampir on svojim svesnim ili nesvesnim mislima crpi energiju iz drugog bića i to moze raditi najobicnijim razgovorom ili čak prisustvom.

Oni vole da se druže s vama...pricaju kako im je jako lepo u vasem prisustvu..a kada odu osećate se kao isceđeni limun...



Kakva su vaša iskustva sa takvim 'vampirima'??...


Poslednji izmenio Tornado dana 2010-09-24, 09:11, izmenjeno ukupno 1 puta
Tornado
Tornado
Admin
Admin

Broj poruka : 13254
Datum upisa : 04.09.2010

https://nisam-tu.4umer.com

Nazad na vrh Ići dole

Energetski vampiri Empty Re: Energetski vampiri

Počalji od zvezdica 2010-09-22, 18:44

Oni vole da se druže s vama...pricaju kako im je jako lepo u vasem prisustvu..a kada odu osećate se kao isceđeni limun...

Bilo je par osoba u mom zivotu ali sam upela da ih sklonim od sebe...
zvezdica
zvezdica

Broj poruka : 431
Datum upisa : 13.09.2010
Godina : 41
Lokacija : u tvojim snovima...

Nazad na vrh Ići dole

Energetski vampiri Empty Re: Energetski vampiri

Počalji od Tornado 2010-09-27, 20:19


energetski vampiri su tako iscrpljujući da mislim da je osećaj posle njihovg usisavanja naše pozitivne energije gore nego da sam ceo dan kopao na njivi...
Tornado
Tornado
Admin
Admin

Broj poruka : 13254
Datum upisa : 04.09.2010

https://nisam-tu.4umer.com

Nazad na vrh Ići dole

Energetski vampiri Empty Re: Energetski vampiri

Počalji od californiamen 2010-09-28, 14:44

Tornado ::Energetski vampiri su ljudi koji svesno ili nesvesno otimaju od ljudi energiju. Postoji učenje o energijama i svetlosti, svaka misao nosi odredjenu energiju i može se preračunati u neku boju ili u količinu svetlosti. Kada je neko energetski vampir on svojim svesnim ili nesvesnim mislima crpi energiju iz drugog bića i to moze raditi najobicnijim razgovorom ili čak prisustvom.

Oni vole da se druže s vama...pricaju kako im je jako lepo u vasem prisustvu..a kada odu osećate se kao isceđeni limun...



Kakva su vaša iskustva sa takvim 'vampirima'??...

Sorry, ovo ti je tema za mistiku i paranormalno... vudu
U psihologiji postoji kolokvijalni naziv "emocionalni vampiri" koji obilježava hiperaktivne osobe sklone pretjeranim emocionalnim zahtjevima spram drugih. Ukoliko su ti zahtjevi zaista pretjerani i van domene uobičajenih primanje-davanje odnosa, govorimo o psihopatologiji. Zapravo, ovdje je dosta prisutna dilema koja se pojavljuje kada se raspravlja o dispozicijama spram psihopatološkim poremećajima u kontekstu kulturalnih modela. U nekoj npr. kulturi gdje su "emocionalni vampiri" česta i prihvatljiva pojava njihov stil i način odnošenja ne bi tada imao obilježja neželjenosti i patološkog, odnosno, radi se o kulturalnoj uvjetovanosti. zurka
californiamen
californiamen

Broj poruka : 1260
Datum upisa : 22.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Energetski vampiri Empty Re: Energetski vampiri

Počalji od Passion 2010-09-28, 21:12

ima ljudi koji me smore sa glupom i praznom spikom, ali nije da mi netko oduzima energije. Malo mi ovo previse fantastik
Passion
Passion

Broj poruka : 991
Datum upisa : 23.09.2010
Lokacija : ispod istog neba

Nazad na vrh Ići dole

Energetski vampiri Empty Re: Energetski vampiri

Počalji od Tornado 2010-10-04, 20:50


pa sad...kad te smori...nazovi kako hoćeš to Pass...

u svakom slučaju deluje negativno na psihu...
Tornado
Tornado
Admin
Admin

Broj poruka : 13254
Datum upisa : 04.09.2010

https://nisam-tu.4umer.com

Nazad na vrh Ići dole

Energetski vampiri Empty Re: Energetski vampiri

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu