Bez ograničenja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Autobus sa 30 đaka sleteo sa puta, povređeno desetoro!

Ići dole

Autobus sa 30 đaka sleteo sa puta, povređeno desetoro! Empty Autobus sa 30 đaka sleteo sa puta, povređeno desetoro!

Počalji od Tornado 2010-12-24, 02:32

Autobus sa 30 đaka sleteo sa puta, povređeno desetoro! 1104
Udario u nasip... Zahvaljujući prisebnosti vozača autobus nije sleteo u provaliju


Autobus „Bortravela" sa 30 đaka i 10 odraslih putnika sleteo je juče sa puta između borskih sela Oštrelj i Bučje!

Prisebnošću vozača Dragana Golubovića (40) autobus nije sleteo u provaliju duboku 30 metara, već je udario u zemljani nasip pored puta! U udesu je povređeno sedmoro dece i troje putnika.

Drama se odigrala juče oko 16 časova, kada je na nizbrdici na putu koji je bio zaleđen vozač izgubio kontrolu nad autobusom!
- Put poznajem odlično. Iznenada je na nizbrdici nešto puklo u autobusu. Osetio sam da gubim kontrolu nad vozilom! Da sve bude još gore, put je bio okovan ledom, glatkim kao staklo! To se desilo svega desetak metara od mesta gde je počinjala velika krivina, ispod koje se nalazi provalija! Kada sam u deliću sekunde shvatio da ćemo odleteti u provaliju, munjevito sam odlučio da autobus usmerim ka zemljanom nasipu, na suprotnoj strani kolovoza. Udarac je bio snažan, a putnici su popadali po autobusu vrišteći i zapomažući - rekao je vozač Golubović.
On je odmah pozvao Hitnu pomoć i policiju, koje su ubrzo stigle na lice mesta. Ustanovljeno je da je sedmoro dece i tri žene lakše povređeno i ugruvano. Kako nam je potvrđeno u borskoj bolnici, svi su van životne opasnosti.



(PRES ONLINE)
Tornado
Tornado
Admin
Admin

Broj poruka : 13254
Datum upisa : 04.09.2010

https://nisam-tu.4umer.com

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu