Bez ograničenja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ko će sa Obamom na doručak

Ići dole

Ko će sa Obamom na doručak Empty Ko će sa Obamom na doručak

Počalji od Tornado 2010-12-24, 02:30

Ko će sa Obamom na doručak 14554904684cce978960f89553012076_450x280


Beograd -- Na molitvenom doručku u Vašingtonu i ove godine uglavnom iste zvanice iz Srbije. Pozivnice stigle Dačiću, Draškovićima, Nenadu Popoviću, pišu "Novosti".


(Beta)
Lider SPS Ivica Dačić ići će i ove godine u Vašington na tradicionalni molitveni doručak, dok za trpezom neće biti Vlajka Senića, koji je čak šest puta bio gost.

Pozivnice za skup, koji će se u američkoj prestonici održati početkom februara, već su podeljene, a osim Dačića, sa Barakom Obamom ”doručkovaće” i vođa SPO Vuk Drašković i njegova supruga Danica.

Na spisku zvanica ponovo je i Nenad Popović, potpredsednik DSS.

"Dobio sam poziv i najverovatnije ću ići. To je prilika da se sretnem sa visokim predstavnicima američke administracije i uglednim kongresmenima. Prošle godine sam, recimo, imao koristan susret i sa španskim premijerom Sapaterom, koji je bio specijalni gost“, kaže Dačić.

U SPO potvrđuju da je njihov lider ponovo na spisku zvanica i da će preko Atlantika da se otisne sa svojom suprugom Danicom, koja je takođe pozvana.

"I ove godine sam dobio pozivnicu“, otkrio je Nenad Popović, ne precizirajući hoće li ponovo da ”zapuca” u Ameriku.

Od verskih poglavara pozvan je, kao i lane, muftija srbijanski Muhamed Jusufspahić. On je kratko rekao da bi ”trebalo da ide”.

Za razliku od prethodnih godina, Vlajka Senića i bivšeg generalnog inspektora MUP Vladimira Božovića mimoići će kukuruzne pahuljice i đus.

"Nisam dobio poziv. Dosta je bilo, neka sada idu drugi ljudi“, kaže Božović.
Tornado
Tornado
Admin
Admin

Broj poruka : 13254
Datum upisa : 04.09.2010

https://nisam-tu.4umer.com

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu