Bez ograničenja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moje autorske misli...definicije iz moga pera...

Ići dole

Moje   autorske misli...definicije iz moga pera... Empty Moje autorske misli...definicije iz moga pera...

Počalji od Gost 2010-10-04, 23:05

Oni koji te kupuju,uvek ce te prodati.Ne dozvoli da budes rinfuz jer tako nikada neces postati antikvitet.
Jutarnja izmaglica

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Moje   autorske misli...definicije iz moga pera... Empty Re: Moje autorske misli...definicije iz moga pera...

Počalji od Gost 2010-10-04, 23:06

Ako se lecis mojim bolom-nikada neces ozdraviti!!!
Jutarnja izmaglica

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Moje   autorske misli...definicije iz moga pera... Empty Re: Moje autorske misli...definicije iz moga pera...

Počalji od Gost 2010-10-04, 23:06

Covek sa emocijama samo za sopstvenu dusu bezmalo uvek hrani hijenu u sopstvenom telu .Cilj mu je uvek docepati se nejaci i lapce krv do samozadovoljenja svoje malenkosti.
Jutarnja izmaglica

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Moje   autorske misli...definicije iz moga pera... Empty Re: Moje autorske misli...definicije iz moga pera...

Počalji od Gost 2010-10-04, 23:07

Samo su mudri uvek spremni za rezimiranje i gluposti i pameti-uvek ostaju uzdrzani i bez komentara na prvu loptu...
Jutarnja izmaglica

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Moje   autorske misli...definicije iz moga pera... Empty Re: Moje autorske misli...definicije iz moga pera...

Počalji od Gost 2010-10-04, 23:07

Kloni se mrsa u vreme posta,isto se tako kloni tesitelja u vreme tuge i nevolje-dodirnes li i jedno i drugo u svome bolu,izgubices sebe,a dobices potvrdu svoje slabosti.

Jutarnja izmaglica

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Moje   autorske misli...definicije iz moga pera... Empty Re: Moje autorske misli...definicije iz moga pera...

Počalji od Tornado 2010-10-04, 23:39


Osnov svake ljubavi je prijateljstvo,

osnov svakog prijateljstva je poverenje,

osnov svakog poverenja rađa Ljubav...


by
Tornado
Tornado
Tornado
Admin
Admin

Broj poruka : 13254
Datum upisa : 04.09.2010

https://nisam-tu.4umer.com

Nazad na vrh Ići dole

Moje   autorske misli...definicije iz moga pera... Empty Re: Moje autorske misli...definicije iz moga pera...

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu